Facebook Image
Teksto dydis
[ Nustatyti iš naujo ]
Šeštadienis, 05 Spalio 2019 16:56

Popiežius kviečia pašvęstuosius sugrįžti prie savo dvasinių ištakų (2019 10 05)

Popiežius audiencijoje priėmęs Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos generalinės kapitulos nares paprašė dabartiniais sudėtingais ir sunkiais laikais nepasiduoti nusivylimo dvasiai, o vis labiau vadovautis krikščioniškuoju tikėjimu. Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos charizma remiasi apaštalo šv. Pauliaus dvasine programa, išsakyta jo laiške galatams: „Gyvenu nebe aš, o gyvena manyje Kristus“ (Gal 2, 20).


„Nusivylimas yra tarsi kirmėlė sieloje, ji apkartina širdį. Nusivylimą matome pašvęstų vyrų ir moterų veiduose, jie sako: „Ką jau padarysi, deja, taip yra!“. Jie teisinasi aimanuodami „deja“. (Prašau), niekuomet nepasiduokite nusivylimo dvasiai“, – sakė vienuolėms popiežius vienuolis.

Visuomenės abejingumas, kartais esantis ir Bažnyčios viduje, taip pat pašvęstajame gyvenime, mus skatina sugrįžti prie savo šaknų, jomis gyventi. Abejingumo žiema, juntama Bažnyčioje, taip pat pašvęstame gyvenime, nėra nevaisingumo ir mirties metas, bet palaimingas metas, leidžiantis grįžti prie esmės. Jums tai reiškia sugrįžti prie kongregacijos dvasinių ištakų, vėl atrasti apaštalinio ir misijų gyvenimo kelią, gyventi idėjų ir egzistencinėse periferijose.

Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos generalinė kapitula trečiadienį, spalio 2 dieną, savo naująja vyresniąja išrinko iš Neapolio kilusią s. Anna Caiazza.

(SAK / Vatican News)

Skaityti 61 kartai