Spausdinti šį puslapį
Pirmadienis, 07 birželio 2021 22:58

Afrika. Buvęs įkaitas prašo neužmiršti pagrobtos vienuolės (2021 06 07)

Italas misionierius t. Gigi Maccalli, spalio mėnesį išlaisvintas Nigeryje, per Šventojo Sosto misijų portalą „Fides“ paprašė maldoje atminti visus Afrikoje pagrobtus asmenis, o šiandien, birželio 7-ąją, ypač melstis už įkaitę Malyje s. Gloria Cecilia Narvaez Agoti. Pirmadienį, 2021 m. birželio 7-ąją suėjo keturi metai ir šeši mėnesiai nuo dienos, kai kolumbietė vienuolė misionierė buvo pagrobta.


„Nuo tada, kai vėl esu laisvas, be paliovos meldžiuosi ir prašau visų kitų neužmiršti ir maldoje atminti visus Sahelyje pagrobtus asmenis“, parašė laiške portalui „Fides“ t. G. Maccalli, Afrikos misionierių kongregacijos dvasininkas. Jis buvo pagrobtas ir kalintas Nigeryje kiek daugiau nei dvejus metus, nuo 2018 rugsėjo iki 2020 m. spalio mėn.

„Šiandien, kai sukanka puspenkti ses. Gloria Cecilia Narvaez Agoti pagrobimo metai, karštai prašau visų – neužmirškime jos!“, pareiškė dvasininkas.

Pasak jo, kitos dvi buvusios įkaitės Sahelyje, su kolumbiete misioniere kalintos moterys Sophie Petronin ir Edith Blais, jam asmeniškai paliudijo susirūpinimą, kad po to kai jos buvo išlaisvintos s. Gloria liko kentėti viena.

Pranciškonių Nekaltojo prasidėjimo seserų kongregacijos vienuolė Gloria Cecilia Narvaez Agoti buvo pagrobta Karangasso parapijoje Malyje, 2017 m. vasario 7 naktį.

Buvęs įkaitas t. G. Maccalli laiške patikino, jog kreipiasi siekdamas priminti vienuolės įkaitės likimą viešajai opinijai ir prašydamas visų pasaulio krikščionių, kad melstųsi už jos išlaisvinimą taip, kaip meldėsi už jo išlaisvinimą. 

(SAK / Vatican News)

 

Skaityti 246 kartai