Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 
Šeštadienis, 22 Rugsėjis 2012 23:58

Kaune vienuolių dirbiniai sušildė širdis

2012 rugsėjo mėn. 22 d. Kaune įvyko viena tyliausių ir kukliausių, bet itin smagių miesto mugių. Pažaislio vienuolyne keletą valandų trukusioje vienuolių dirbinių mugėje nebuvo nei trankios muzikos, nei rūkytų ar keptų gardumynų aromato.

Tačiau į šį retą renginį dešimt Lietuvos vienuolijų atsigabeno ne mažiau paklausių prekių: spalvingų vilnonių kojinių ir kitokių rankdarbių, gardžios duonos giros, naminių uogienių ir saldumynų, duonos, pyragų ir meduolių, daugybę mielų suvenyrų.

Plačiau apie mugę skaitykite http://www.lrytas.lt

Mugės akimirkos - Galerijoje

Skaityti 6120 kartai

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • XX eilinės savaitės trečiadienis

  Prašyti dėkingumo ir sugebėjimo džiaugtis
  kiekviena gyvenimo akimirka

  Mt 20, 1-16

  *   Prašysiu Jėzaus šviesos ir išminties suprasti istoriją, kurią Jis man pasakoja. Atiduosiu Jam savo širdį, kad būtų jautri kiekvienam Jo žodžiui.

  *   ėzus pasakoja istoriją paimtą iš gyvenimo. Klausydamasis Jėzaus pasakojimo, mąstysiu apie save. Kokius įvykius iš savo gyvenimo randu evangelinėje scenoje? Kokiai darbininkų grupei aš priklausau?

  *   Šeimininkas kviečia į savo vynuogyną. „Susitarė su darbininkais...“ Kas yra mano vynuogynas? Ar savo darbe, tarnystėse randu savo pašaukimą? Ar priėmiau jį? Ar savo darbe jaučiuosi vidiniai laisvas?

  *   Šeimininkas rūpinasi tais, kurie stovi be darbo, kurių niekas nepasamdė. Dag žmonių šiandien kenčia dėl bedarbystės. Ar turiu darbą? Ar sugebu už jį padėkoti Dievui? Kaip atrodo mano gyvenimas?

  *   Atkreipsiu dėmesį į pirmųjų darbininkų nepasitenkinimą. Jie nesugeba džiaugtis tuo, ką gavo. Jie pirmieji gavo darbo. Taip pat gavo sutartą užmokestį. Godumas gimdo nepasitenkinimą.

  *   Ar sugebu džiaugtis tuo, ką gaunu kiekvieną dieną? Kokias dovanas labiausiai pastebiu? Kas vyrauja mano gyvenime: dėkingumas, džiaugsmas, ar pasipiktinimas, nepasitenkinimas?

  *   „Pirmieji bus paskutiniai“. Jėzus įspėja mane apie amžiną nepasitenkinimą, kuris padaro, kad amžinai jausiuos paskutinis. Jėzus primena man, kad viskas mano gyvenime yra malonė.

  *   Prašysiu dėkingumo dovanos: „Jėzau, išmokyk mane džiaugtis kiekviena akimirka“.

Loading Player...