Facebook Image
Teksto dydis

Guronių rekolekcijų namų programa 2018 metams

Eucharistinio Jėzaus seserys kviečia į 2018-2019 m.
Guronių rekolekcijų namų programas

Rekolekcijų savaitgaliai

2018 m. lapkričio 23-25 d. (I dalis) ir 2019 m. kovo 8-10 d. (II dalis) rekolekcijos "Nesmurtinio bendravimo įkūnijimas - gyventi gailestingumu"

Laukiame visų, kurie jau yra susipažinę su Nesmurtinio bendravimo pagrindais arba labai nori juos pažinti. Rekolekcijose gilinsimės į Nesmurtinio bendravimo dvasingumą. Ieškosime praktinių kelių, kaip ugdytis ir praktiškai vadovautis brandžia sąžine, t. y. siekti visiškos pilnatvės, o tai ir yra gyventi gailestingumu. Gyvenimas gailestingumu turi dvi dalis: (1.) tikrojo savojo “Aš” ugdymas ir (2.) kai jaučiuosi atsiskyrusi/ęs, savęs atstatymas per gailestingumą. Taigi, rekolekcijos prasideda nuo pažinimo ir vidinio darbo su savimi, vėliau perauga į santykį su kitu ir bendruomene. Kai esame pajėgūs pažinti ir priimti tikruosius savo gyvenimo poreikius, džiugias ir skaudžias patirtis, ir visiems jiems suteikti savyje daugiau erdvės, mumyse atsiskleidžia gydymo ir perkeitimo galia. Galiausiai mes trokštame susisiekti su gyvenimu savyje, kad galėtume susisiekti su gyvenimu kituose. Tai yra vienas ir tas pats gyvenimas.

Rekolekcijas ves dr. Dalia Verbylė SJE.

Daugiau informacijos

NB Rekolekcijų anketa

Dvasinės atgaivos savaitgaliai

 

Seminarai

 

Savaitės rekolekcijos su asmeniniu palydėjimu

 

Kiti renginiai

 

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti mūsų programose, taip pat, iš anksto suderinus laiką, priimame grupes, atvykstančias su savo programa ir vadovais. Jei norėtumėte kviesti seseris vesti Jūsų grupei rekolekcijas, pagal galimybes bandytume atsiliepti ir šiam poreikiui. Rekolekcijoms, susikaupimo dienoms priimame ir pavienius žmones.

Smulkesnę informaciją rasite apsilankę mūsų svetainėje www.sje.lt

Norėdami informacijos ir registruotis kreipkitės į s. Mildą, tel. 8-600 56206 arba rašykite el. paštu

Skaityti 1984 kartai