Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Šv. Klaros seserys (OSC)

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Skaityti 39598 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « Karmelitės (basosios) (OCD)

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • XXIX eilinės savaitės trečiadienis

  Prašyti malonės gerai panaudoti savo gyvenimo laiką

  Lk 12, 39-48

  *   „Įsidėmėkite…“. Jėzus nori sutelkti mano dėmesį į tai, ką tuoj pasakys. Paprašysiu Jo vidinės šviesos, kad atverčiau savo protą ir širdį Jo žodžių priėmimui ir gilesniam supratimui.

  *   Atkreipsiu dėmesį į raktinius žodžius: „Būkite pasiruošę“. Esu pasiruošęs – tai reiškia, pripažįstu Jėzų savo gyvenimo Viešpačiu. Iš jo gavau laiką, ir Jam jis priklauso.

  *   Kaip aš išgyvenu savo laiką? Ar turiu vidinį suvokimą, jog viskas yra Jo rankose? Kokie suspaudimai, sunkumai lydi mane dažniausiai? Ar pajėgiu juos atiduoti Jėzui?

  *   „Žmogaus Sūnus ateis“. Prisiminimas apie Jo atėjimą man turi būti meilės aktas – laukimas To, kuris trokšta manęs amžinybėje. Ar Jėzaus atėjimo priminimas turi man kokią reikšmę? Kaip tai įtakoja mano gyvenimą? Ar šis priminimas yra man artimas ar tolimas?

  *   Jėzus pakvietė mane į savo tarnybą. Ką galiu pasakyti apie tarnavimą savo gyvenime? Atkreipsiu dėmesį į savo talentus, asmeninius turtus, asmenis su kuriais gyvenu kasdienybėje. Kaip naudojami mano gyvenimo turtai? Kam jie tarnauja?

  *   Kiekvieno žmogaus gyvenimas sulaukia apdovanojimo arba bausmės. Gėrio padauginimas tampa gyvenimo džiaugsmu. Gėrio švaistymas anksčiau ar vėliau suteikia kentėjimą. Kai atsistosiu Dievo akivaizdoje, pamatysiu savo gyvenimą visoje tiesoje.

  *   Su nuolankumu šiandien prašysiu: „Jėzau, neleisk man veltui švaistyti gyvenimo. Tebūna jis Tavo ir mano džiaugsmui“.

Loading Player...