Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Šv. Klaros seserys (OSC)

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Skaityti 39653 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « Karmelitės (basosios) (OCD)

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • II Advento sekmadienis (A)

  Prašyti nuoširdaus ir gilaus atsivertimo troškimo

  Mt 3, 1-12

  *   Stebėsiu nepaprastą Jono Krikštytojo asmenybę. Jis su galia skelbia Išganytojo atėjimą. Maldoje sutelksiu savo žvilgsnį, klausą ir vaizduotę tam, kad susitikčiau su Dievo „entuziastu“.

  *   Jonas Krikštytojas yra dykumos ir maldos žmogus. Jo gyvenimo būdas, o taip pat su įsitikinimu sakomi žodžiai paveikia taip, kad žmonės atpažįsta jame pranašą ir išpažįsta savo nuodėmes. Jis turi autoritetą netgi tarp aukštuomenės ir religinio elito.

  *   Ką galiu pasakyti apie savo, kaip Kristaus mokinio, tvirtumą? Ar galiu būti radikalus ir nesileidžiantis į kompromisus tikėjimo reikaluose bei savojo pašaukimo įgyvendinime? Ar savo gyvenimo stiliuje ir tarnystėse nepasiduodu kompromisams?

  *   Atkreipsiu dėmesį, kaip Jonas Krikštytojas išsako labai sunkius ir nepopuliarius žodžius. Jis nesirūpina kitų nuomone apie save ar savo garbe. Jonas įvardina blogį tikruoju jo vardu ir ypatingai demaskuoja religinio gyvenimo paviršutiniškumą.

  *   Ilgiau sustosiu prie žodžių: „Štai kirvis jau prie medžio šaknų...“. Klausysiuos tų žodžių išsakytų man griežtu tonu. Kokia yra pagrindinė mano nuodėmių šaknis? Kame labiausiai man reikalingas atsivertimas? Atvirai išsakysiu tai Jėzaus akivaizdoje.

  *   Šv. Jonas visa savo esybe rodo į ateinantį Išgelbėtoją. Jis neuždengia savimi Jėzaus, bet stengiasi pažadinti žmonėse troškimą susitikti su Mesiju. Jonas pabrėžia, kad Jėzus yra už jį galingesnis.

  *   Prašysiu Jono Krikštytojo, kad padėtų man tapti atkakliu ir radikaliu, sekant paskui Jėzų. Kartosiu: „Jėzau, noriu būti Tau ištikimas, kaip Jonas Krikštytojas“.

Loading Player...