Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • Spalio 18 d.

  ŠV. LUKAS EVANGELISTAS

  Prašyti Jėzaus ramybe persmelktos širdies,
  pajėgiančios ta ramybe dalintis su kitais

  Lk 10, 1-9   

  *   Jėzus išsiunčia mokinius visur ten, kur „pats ketino vykti“. Ar jaučiuosi Jėzaus mokiniu savo aplinkoje (šeimoje, bendruomenėje, darbe…)? Kaip giliai manyje yra įsitikinimas, kad ten, kur gyvenu ir dirbu, esu Jėzaus „pasiųstas“?

  *   „Nesineškite piniginės nei krepšio…“. Kas labiausiai man trukdo būti Jėzaus liudytoju? Pabandysiu išsakyti Jėzui priežastis ar aplinkybes, dėl kurių liaujuosi būti ištikimas ir paklusnus Jėzaus misijai: asmenys, daiktai, kiti motyvai (tingėjimas, gėda, baimė, kitų nuomonė, karjera…).

  *   Jėzus siunčia mane, tam kad skleisčiau ramybę tarp žmonių. Ar savo namuose, bendruomenėje pajėgiu skleisti ramybės atmosferą?

  *   Padėkosiu Jėzui už visas savo charakterio savybes – gestus, žodžius – per kuriuos gimsta vienybės, gerumo ir ramybės atmosfera tarp artimųjų. Kokios tai savybės?

  *   Paprašysiu Jėzaus, kad man padėtų atskleisti ir atpažinti tas manyje esančias silpnybes, trūkumus bei poelgius, kurie dažniausiai tampa kivirčų ir nesusipratimų priežastimi, kuriais žeidžiu artimuosius. Nuoširdžiai juos išsakysiu Jėzui.

  *   Tiek galėsiu padėti kitiems atrasti dvasinę sveikatą, vidinę ramybę, kiek pats patirsiu savosios širdies ramybę. Kokia yra dabartinė mano širdies būsena? Pakviesiu Jėzų į savo gyvenimą, kad išgydytų mano neramybės ir dvasinės netvarkos priežastis. Kartosiu: „Jėzau, sugrąžink man širdies ramybę“.

Loading Player...