Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • Lapkričio 21 d.

  Švč. Mergelės Marijos Paaukojimas

  Prašyti gilaus troškimo vykdyti Dievo valią
  bei nuoširdaus jos ieškojimo savo gyvenime

  Mt 12, 46-50

  *   Įsiliesiu į žmonių minią, kuri spaudžiasi prie Jėzaus tam, kad Jo klausytųsi. Atkreipsiu dėmesį į Mariją, kuri kartu su giminaičiais stovi minios užnugaryje. Ji nori susitikti su savo Sūnumi. Stebėsiuosi jos romumu ir subtilumu.

  *   Prisiartinsiu prie Marijos, kad kalbėčiausi su ja apie Jėzų, apie jos ilgesį. Jėzus buvo su ja trisdešimt metų. Nuo akimirkos, kai Jis apleido namus, ji santūriai Jį lydi. Ji yra artimiausias Jėzui asmuo žemėje.

  *   Kartu su Marija įsižiūrėsiu į Jėzų. Jis sužino, kad Motina Jo laukia ir nori su juo pasikalbėti. Kokie jausmai bunda manyje, kai klausau Jėzaus žodžių apie Motiną ir brolius? Ką norėčiau Jam pasakyti?

  *   Jėzus paaiškina, kas apsprendžia giliausią santykį su Juo – tai Dievo valios vykdymas. Niekas Jam nėra labiau artimas nei tas, kuris pirmiau visko myli Tėvą ir Jo valią.

  *   Jėzus pasako tuos žodžius dalyvaujant Marijai. Ji yra Jam artimiausias ir brangiausias asmuo ne vien dėl kraujo ryšių, bet ir dėl gilių dvasinių ryšių. Jis duoda man kaip pavyzdį Motiną, kuri visa savo širdimi prigludo prie Jo Tėvo valios.

  *   Prisiminsiu situacijas ir gyvenimo įvykius, kuriuose pajutau aiškų kvietimą priimti Dievo iššūkius. Kokie tai buvo iššūkiai? Kaip į juos atsiliepiau? Ar yra tokių iššūkių, nuo kurių bėgu?

  *   Prisiartinsiu prie Jėzaus, kad kalbėčiausi su Juo apie tai, ką aiškiai atpažįstu kaip Dievo valią, tačiau nepajėgiu priimti savo gyvenime. Patikėsiu Jam visus sunkiausius pasirinkimus. Kartosiu maldą: „Jėzau, apsaugok mane nuo blogų pasirinkimų“.

Loading Player...