Facebook Image
Pirmadienis, 04 spalio 2021 18:55

Šv. Pranciškaus Asyžiečio šventė. Serialas apie Pranciškų (2021 10 04)

Internetinis žurnalas „San Francesco“ su katalikų TV „Telepace“ siūlo naują serialą apie šv. Pranciškų Asyžietį. Portalas kiekvieną spalio dieną rodys naują serijos „Un mese con San Francesco“ („Mėnuo su šv. Pranciškumi“) italų kalba epizodą, su galimybe atskirai parsisiųsti tik garso įrašą arba tekstą.

Serialas, sukurtas Asyžiaus šventojo liturginės šventės spalio 4-ąją proga, tęsis iki spalio 31 d. Kiekvieną spalio dieną apžvelgiami šv. Pranciškaus gyvenimo kelio, klausimų ir keistumų aspektai, „žmogaus visiems metų laikams“, kuris iš vėžių išvedęs praeities ir dabarties laikų istoriją dar ir dabar visur pasaulyje žadina taip pat netikinčių žmonių susidomėjimą, sakoma serialo pristatyme.

Pirmame epizode spalio 1-ąją „Nelauktasis“, Asyžiaus vienuolyno atstovas br. Enzo Fortunato pristatė šv. Pranciškaus gimimą, Dantės žodžiais „pasauliui užgimusią saulę“, arba šventojo biografo ir pranciškonų vyresniojo šv. Bonaventūro žodžiais, „rytmečio žvaigždę“, kurio pavyzdys ir mokymas apšvietė žmoniją šviesiausiais spinduliais. Šv. Pranciškus yra Dievo šviesos liudytojas, jo išrinktasis, kad kitiems būtų tobulo evangelinio gyvenimo čempionas, lyderis ir kvieslys.

(SAK / Vatican News)

Skaityti 295 kartai

Medija