Facebook Image

Kvietimas į tylos rekolekcijas Guronyse

Kviečiame į tylos rekolekcijas su bibliodrama ir sakraliniais šokiais
"…kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų...", kurios vyks Guronių rekolekcijų namuose 2023 m. birželio 7-11 d.

„Šventajame Rašte Jn 15, 11 Jėzus sako ir linki mums: “... kad jumyse būtų manasis džiaugsmas ir kad jūsų džiaugsmui nieko netrūktų.“ Ar taip įmanoma gyventi, kad nieko netrūktų? O kaip man sekasi džiaugtis ir patirti gyvenimo pilnatvę? 

Rekolekcijos skirtos visiems, kuriems nieko netrūksta ir tiems, kuriems trūksta - tikėjimo, jėgų, meilės, pažinimo... Tiems, kurie jaučiasi laimingi ir tiems, kurie išgyvena krizę, turi abejonių, daugiau klausimų, nei atsakymų. Tiems, kurie jau yra dalyvavę rekolekcijose ir tiems, kurie nedrįsta, bet nori pabandyti. Ir tiems, kurie sako, kad Bažnyčioje kažko trūksta – gal pavyks atrasti…

Kiekvieną dieną ryto malda bus su judesiu ir sakraliniais šokiais gamtoje, iki pietų bibliodrama (per užsiėmimus kalbame), nuo pietų bus tylos ir asmeninės maldos - meditacijos laikas, asmeniniai dvasiniai pokalbiai, švęsime Eucharistiją.

Bibliodrama – tai gyvas susitikimas su Šventojo Rašto tekstu, kurio dėka dalyviai atpažįsta save ir savo gyvenimą Šventojo Rašto žmonėse ir aplinkybėse. Gestais ir tarpusavio pokalbiais įkūnydami kurį nors vaidmenį biblinėje scenoje, žmonės klausosi Dievo Žodžio ausimis, širdimi, protu ir rankomis. Bibliodramoje naudojame įvairius Dievo Žodžio pažinimo būdus – įsijaučiant į tekstą per savo kūną, kūrybines, menines veiklas, maldą šokiu. Per šią patirtį Biblijos tekstas tampa „degančiu krūmu“, iš kurio man asmeniškai ir mums visiems byloja Dievas.

Rekolekcijas ves bibliodramos vadovė Vilhelmina Raubaitė-Mikelionienė ir kun. Gintaras Vitkus SJ.

Siunčiame rekolekcijų skelbimą (prisegtas) ir prašome jį paplatinti savo aplinkoje. Dėkojame!

Registracija el. būdu https://docs.google.com/forms/... 
arba telefonu: +370 686 77824, Vilhelmina, 
el. paštas: 

Auka už rekolekcijas nuo 280 eurų. Registracija patvirtinama, tik pervedus į sąskaitą 50 eurų registracijos mokestį.

Laukiame Jūsų!

Eucharistinio Jėzaus seserys

Plakatas

Skaityti 76 kartai