Facebook Image

Guronių rekolekcijų namai

guronys

Eucharistinio Jėzaus seserys kviečia
į Guronių rekolekcijų namų
2022 m. programas

Seminarai

Krikščioniško tikėjimo ir sielovadinės praktikos pagrindai (KTSPP):

2022 m. rugpjūčio 9–13 d. Seminaras „Bažnyčia, kas esi?“ (Įvadas į ekleziologiją). 

Popiežiaus Pranciškaus mokymo ir II Vatikano susirinkimo dokumentų šviesoje seminaras nagrinės bažnyčios tapatumą ir vaidmenį šiuolaikiniame pasaulyje. Seminaras išpildo vasaros teologijos mokyklos kreditams reikalingus reikalavimus. Ves sisteminės teologijos profesorius Dr. Richard Lennan (JAV), bus verčiama iš anglų kalbos.

Tylos rekolekcijos

2022 m. rugpjūčio 1–3 d. tylos rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu „Aš esu vartai“ (Jn 10, 9)

Jėzus Kristus sako: „Aš esu vartai.“ Draugystė su Dievu yra lyg vartai, kurie man nuolat atverti. Draugystė – atvira ausis ir širdis. Čia esu išgirsta/-s, čia esu priimta/-s, kokia/-s esu. Draugystė yra atvirumas viskam, ką su savimi nešiojuosi mintyse ir nuostatose, abejonėse, viltyse ir prašymuose. Dievo draugystė yra atvirumas man ir dėl manęs. Šios rekolekcijos skirtos visiems, kurie nori atnaujinti ar atrasti draugystę su Dievu.

Į tylą ir maldą ves konferencijos, asmeninė malda, adoracija ir Eucharistijos šventimas. Norintiesiems bus sudaryta galimybė asmeniniams dvasiniams pokalbiams.

Kasdienius mokymus ves kun. Algis Akelaitis. 

2022 m. rugpjūčio 16–21 d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu „Susitikimai prie Tiberiados ežero“.

Rekolekcijos – labai asmeninio susitikimo su Jėzumi laikas. Šventajame Rašte aprašyti susitikimai su Juo prie Tiberiados ežero tebus pagalba žengti konkrečius širdies žingsnius į atnaujintą asmeninį ryšį su mus mylinčiu Dievu. Rekolekcijų metu bus galimybė kasdien susitikti dvasiniam palydėjimui ir kasdien švęsti Eucharistiją. Kasdienius mokymus ves ses. Linda Ceple SJE, palydės seserys eucharistietės.

Smulkesnę informaciją rasite apsilankę svetainėje www.sje.lt

Informacijos ir registracijos klausimais kreipkitės į s. Mildą tel. +370 600 56 206 arba el. paštu

Skaityti 9089 kartai