Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Šv. Klaros seserys (OSC)

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Skaityti 39545 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « Karmelitės (basosios) (OCD)

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • XXV eilinės savaitės pirmadienis

  Prašyti teisingumo ir sąžiningumo

  Lk 8, 16-18

  *   Prisiartinsiu prie Jėzaus kaip mokinys prie Mokytojo, kaip draugas prie draugo. Atsisėsiu prie Jo, kad susikaupęs galėčiau klausytis įspėjimų ir patarimų. Prieš pradėdamas klausyti Jo žodžių, paprašysiu, kad paruoštų mano širdį priimti Jo mokymą.

  *   Jėzus yra pasaulio šviesa, o aš esu Jo žibintas. Jeigu noriu būti Jo mokinys, turiu sutikti būti žibintu, įstatytu į žibintuvą, kad ateinantys pas mane matytų šviesą.

  *   Kokie mano asmenybės bruožai yra šviesa kitiems, o kokių pats gėdijuosi? Ar esu patyręs tokių momentų, kai kiti dėkojo už mano tikėjimo ir gyvenimo liudijimą? Prisiminsiu to įvykio smulkmenas.

  *   Kiekvienas, nors ir mažiausias, mano turimas gėris neliks paslėptas. Tai yra žinoma Dievui ir pasireikš mano laikysenoje kitų atžvilgiu. Taip pat yra ir su blogiu. Dievas pažįsta mano vidų ir mano sąžinę. Netgi tai, kas labiausiai paslėpta, bus atskleista.

  *   Pažvelgsiu į savo gyvenimą iš vidaus ir iš išorės. Ką galiu pasakyti apie savo kasdienybės skaidrumą, paprastumą ir nedviprasmiškumą? Atsistosiu prieš Jėzų su atvira sąžine. Paprašysiu, kad leistų man iki gelmių pažvelgti į save Jo akimis.

  *   „Žiūrėkite, kaip klausotės“. Klausykite visu savimi – protu, širdimi ir valia. Dievo žodžio klausymas gali mano gyvenimą padaryti labai turtingą. Ir atvirkščiai, klausymas be susikaupimo padarys mane paviršutinišku žmogumi.

  *   Karštai melsdamasis prašysiu Jėzaus, kad atvertų mano protą, širdį ir valią Jo Žodžio klausymuisi, kad parodytų man mano paviršutiniškumą ir saugotų nuo netinkamo, apsimestinio gyvenimo. Patikėsiu Jam savo sąžinės tiesumą ir teisingumą.

Loading Player...