Apie svetainę

www.vitaconsecrata.lt – katalikiška interneto svetainė, kurios pavadinimas sudarytas iš dviejų lotyniškų žodžių: „vita” – gyvenimas ir „consecrata” – Dievui pašvęstas.

Svetainėje pateikiama informacija apie Lietuvoje veikiančias vyrų ir moterų vienuolijas bei kitas Dievui pašvęstojo gyvenimo bendruomenes. Čia galima rasti Bažnyčios Magisteriumo dokumentus, susijusius su pašvęstuoju gyvenimu. Taip pat pateikiami įvairūs straipsniai ir medžiaga studijoms šia tema.

Kadangi pašvęstieji asmenys negyvena vien dėl savęs, svetainėje rasite informacijos ir nuorodų apie jų veiklą Bažnyčioje, įvairias iniciatyvas, skirtas visai Dievo tautai. Archyve pateikiama medžiaga iš 2005 m. Kaune vykusio Pašvęstojo gyvenimo kongreso ir kiti straipsniai. Ieškantys naujausios informacijos apie Katalikų Bažnyčią Lietuvoje ir pasaulyje ras nuorodų į įvairius internetinius puslapius.

Šią svetainę kuruoja Lietuvos moterų vienuolijų aukštesniųjų vyresniųjų konferencija (LMVAVK) ir Lietuvos vyrų vienuolijų vyresniųjų konferencija (LVVVK).

Scroll to Top