Privatumo politika

Slapukų naudojimo politika

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose jūs lankotės. Slapukai išsaugomi jūsų naršyklės failų kataloge. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, pagerintų jūsų, kaip vartotojo, patirtį leisdamas „įsiminti“ jus ir jūsų individualius nustatymus, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Svetainėje naudojami slapukai

www.vitaconsecrata.lt tinklapyje yra naudojami „seanso slapukai“, „ilgalaikiai slapukai“ ir „trečiųjų šalių slapukai“. „Seanso slapukai“ yra laikini slapukai, laikomi jūsų kompiuteryje, asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje tol, kol jūs paliekate mūsų tinklapį. Tokie slapukai padeda mūsų tinklapiui įsiminti informaciją jums naršant puslapį po puslapio, tad jums nereikia pakartotinai įvesti ar pildyti jokios informacijos. „Ilgalaikiai slapukai“ išlieka jūsų kompiuteryje, asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje net jums palikus mūsų svetainę. Tokie slapukai padeda mūsų svetainei įsiminti jus kaip grįžtantį lankytoją, tačiau jie neidentifikuoja jūsų kaip asmens. „Trečiųjų šalių slapukai“ yra naudojami rinkti informaciją reklamai ir naudojo turiniui. Šie slapukai padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine, daugiau sužinoti apie mūsų svetainės naudotojų elgesį, analizuoti srautus ir tendencijas, rinkti statistinius duomenis. Šių slapukų surinkta informacija leidžia teikti Jums patrauklius rinkodaros pasiūlymus, padeda tobulinti tiek svetainę, tiek Jūsų aptarnavimą, tiek www.vitaconsecrata.lt teikiamas paslaugas. Mes nenaudosime ir jokiai trečiajai šaliai neleisime naudoti statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę.

Slapukų valdymas

Slapukus apriboti ar užblokuoti galite per naršyklės nustatymus. Jeigu norite, kad interneto svetainės visiškai netalpintų jūsų kompiuteryje slapukų, galite pritaikyti savo naršyklės nustatymus taip, kad jums bus pranešta prieš patalpinant bet kokį slapuką. Taip pat galite pritaikyti savo nustatymus taip, kad naršyklė atmestų visus slapukus arba tik svetimus slapukus. Panašiai galite pašalinti savo slapukus, kurie jau buvo patalpinti kompiuteryje. Nustatymus turėsite atskirai pritaikyti kiekvienai naršyklei, kompiuteriui ar mobiliajam įrenginiui. Jeigu reikia, pasinaudokite savo naršyklės žinyno funkcija, kad tinkamai atliktumėte nustatymus atliktumėte nustatymus. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove.

Atkreipiame dėmesį, kad besąlygiškai uždraudus slapukus, galite negauti norimų paslaugų arba negalėsite naudotis svetainės funkcionalumu. Tik jūs galite spęsti, ar sutinkate, jog slapukai būtų įrašyti į Jūsų įrenginį, ar nesutinkate ir atsisakote gauti paslaugą arba tenkintis mažesniu www.vitaconsecrata.lt svetainės funkcionalumu.

Daugiau informacijos apie slapukus ir jų veikimo principus galite rasti internete https://allaboutcookies.org

Scroll to Top