Facebook Image
Teksto dydis

Skelbimai

 
 

Naujienos

 
 

Šv. Klaros seserys (OSC)

Oficialus pavadinimas: Šv. Klaros seserų vienuolynas (popiežiaus teisių)
Kontempliatyvi vienuolija
Charizma: kontempliatyvus gyvenimas su popiežine klauzūra.
Tikslas: maldos bei gyvenimo auka už Bažnyčią ir pasaulį.
Įkurta Italijoje 1212 m., Lietuvoje nuo 1998 m.

Vienuoliniai namai

Mėguvos g. 34, 97140 Kretinga, tel./faks. (445) 79 323
El. paštas:
Vyresnioji – ses. Margherita Pellizzari OSC

Iš viso: 8 iškilmingųjų įžadų seserys, 1 postulantė

Skaityti 39663 kartai
Daugiau šioje kategorijoje: « Karmelitės (basosios) (OCD)

Meditacija pagal dienos Evangeliją

Meditacijos autorius kun. Krzysztof Wons SDS

 • II Advento savaitės šeštadienis

  Prašyti jautrios ir atviros Jėzaus atėjimui ir Jo misijai širdies

  Mt 17, 10-13

  *   Įsiliesiu į grupę mokinių, kurie kalbasi su Jėzumi apie Elijo atėjimą. Jie nenori remtis tik tuo, ką kalba „kiti“, bet nori asmeniškai pasikalbėti su Jėzumi. Ir aš pasikalbėsiu su Jėzumi apie savo Adventą.

  *   Įsiklausysiu į Jėzaus atsakymų toną. Jo atsakymas yra užtikrintas ir tvirtas: „Tiesa, Elijas turi ateiti...“. Dievo pažadas visada išsipildo. Ar pasitikiu Juo? Ar tikiu, kad Jis niekuomet nenuvils, kad Jis yra mano gyvenimo Viešpats ir gali viską atitaisyti?

  *   „Elijas jau buvo atėjęs, ir jie jo nepažino“. Dievas niekada nepalieka mūsų be pranašų. Jie skelbia mums Dievo tiesą, įspėja ir kviečia į atsivertimą. Ar atpažįstu pranašus, kuriuos Dievas man siunčia? Kas yra mano Elijas ir ko jis mane moko?

  *   „Padarė su juo, ką norėjo“. Dievas nieko iš manęs nereikalauja. Jis labai kenčia dėl to, kad prasilenkiu su Jo pranašais ir elgiuosi kaip aš noriu, o ne kaip Jis nori.

  *   Pažvelgsiu į savo gyvenimo pasirinkimus ir apsisprendimus, padarytus paskutiniuoju metu. Ar jie sutinka su Dievo įsakymais, su Evangelija ir mano pašaukimu? Ar darau savo apsisprendimus maldos dvasioje ir su dvasios vadovo pagalba?

  *   „Taip nuo jų turės kentėti ir Žmogaus Sūnus“. Jeigu neatpažinsiu ir atmesiu tiesos skelbėją, tai Jėzus kentės nuo manęs. Ar iš tikrųjų ieškau tiesos? Su kuo dažniausiai pasitariu? Kokios mano neištikimybės labiausiai verčia Jėzų kentėti? Paklausiu Jo apie tai.

  *   Prisiartinsiu prie Jėzaus, švelniai Jį apkabinsiu ir prisiglaudęs prie Jo širdies nuolat kartosiu: „Duok man tyrą ir atvirą tavajam Žodžiui širdį. Atnaujink manyje troškimą kasdieninės maldos su tavuoju Žodžiu“.

Loading Player...